איך לטפל בכאבים כרוניים באמצעות פולסים אלקטרו מגנטיים

PEMT כלומר, שדה אלקטרו מגנטי פועם, הוא טיפול שברוב המקרים, מקל מאוד על הסובלים מכאבים כרוניים. הטיפול מזרז החלמה, ומטפל בבעיות בריאות, כגון: כאבים כרוניים, פצעים קשיי ריפוי, דלקות גידים, כאבים ממחלות כרוניות ועוד.

סוגי הכאבים בהם ניתן לטפל

הטיפול באמצעות פולסים אלקטרו מגנטיים, יעיל לסוגי כאב שונים, וכן לכאבים כרוניים. סוגי הכאב בהם מטפל המכשיר, הם: כאבי מפרקים, כאבי צוואר וגב, פיברומיאלגיה, נוירופתיה, נוירולוגיה, ומגוון רחב של בעיות בריאות נוספות.

כיצד עובד הטיפול בפולסים אלקטרו מגנטיים

גופנו הוא מערכת של תאים הטעונים במטען חשמלי. אותות חשמליים עוברים דרך העצבים, ומפעילים את הרקמות, במקרה בו איבר או רקמה נפגעים וניזוקים, עקב תהליך דלקתי ממושך, פציעה או ניתוח, הפעילות החשמלית בחלק מהתאים באזור, נפגעת ויוצאת מאיזון. במצב זה, התאים אינם מסוגלים לתפקד בצורה יעילה, הם אינם מגיבים לגירויים של הגוף, ומפריעים לתקן את הנזק שנוצר – באופן זה, נוצרים לעיתים כאבים כרוניים. הפעלת פולסים אלקטרו מגנטיים, בתדירות ובעוצמה מדויקות, מסדרת ומאזנת את המטען החשמלי של התאים הפגועים, ומתחילה תהליכי ריפוי עמוקים.

מחקרים עדכניים

לפי מחקרים עדכניים, הטיפול בפולסים אלקטרו מגנטיים של PainFree, לא רק מקל על הכאב אלא גם מעודד שיקום תאים, כולל תאי עצם ותאי סחוס, ובנוסף, חילוף החומרים בתוך התאים הפגועים, חוזר לרמה הנורמלית. בבדיקת השפעת הטיפול על אנשים אחרי ניתוח, נמצא כי אנשים אלו, החלימו מהר יותר, סבלו מפחות דימומים וזיהומים, אזור הניתוח היה פחות נפוח והכאבים היו בעוצמה קלה יותר. הטיפול בפולסים אלקטרו מגנטיים, עוזר בסידור מחדש של כדוריות הדם האדומות, ובכך מגביר את זרימת הדם לאיבר המטופל, מאיץ ומעודד את החלמתו.

כאבים כרוניים

בבדיקות שנערכו על אנשים שסבלו מכאבים כרוניים, בברכיים או בירכיים, על רקע שחיקת סחוס, יעילות הטיפולים בפולסים אלקטרו מגנטיים, הייתה רבה. בבדיקות נמצא שיפור גם בכאב עצמו, וגם בטווח התנועה של המפרק הפגוע. תוצאה דומה, נצפתה גם בטיפול בסובלים מכאבי גב או צוואר, על רקע שינויים בעמוד השדרה או מחלות הדיסק הבין חולייתי. המשמעות של שיפור זה, היא שהמטופל מסוגל לבצע את התנועות היומיומיות, ללא קושי, ולכן לא נזקק גם לכדורים נגד כאב.

תופעות כואבות ובלתי ניתנות לטיפול, כגון: נוירופתיה סוכרתית, נזקים של תרופות, וכן נויראלגיה לאחר דלקת של עצב תחושתי, משתפרות והמטופלים מדווחים על ירידה בעוצמת הכאב לאחר הטיפול. בנוסף, ירידה בנטילת התרופות למחלות אלו, מפחיתה את תופעות הלוואי שלהן, וההשפעה של הטיפול היא עצומה.

כיצד מתבצע הטיפול

לכל בעיה או איבר, יש פרוטוקול טיפול מסודר ומותאם. הטיפול משתנה בעוצמתו ובקצב הפולסים, ומספר הטיפולים הנדרש, תלוי באופי הבעיה, הנזק, וגורמים נוספים הקשורים במטופל עצמו, לדוגמה: גיל המטופל.

בטיחות הטיפול ב- PEMT

הטיפול באמצעות פולסים אלקטרו מגנטיים של PainFree, יעיל לסוגי כאב שונים ולכאבים כרוניים. הפעלת פולסים אלקטרו מגנטיים, בתדירות ובעוצמה מדויקות, מסדרת ומאזנת את המטען החשמלי של התאים הפגועים, ומתחילה תהליכי ריפוי עמוקים. בבדיקות שנערכו על אנשים עם כאבים כרוניים, נמצא כי טיפול זה, הפחית את הכאבים ושיפר את טווח התנועה של האיבר הפגוע.

לסיכום

הטיפול באמצעות פולסים אלקטרו מגנטיים של PainFree, יעיל לסוגי כאב שונים ולכאבים כרוניים. הפעלת פולסים אלקטרו מגנטיים, בתדירות ובעוצמה מדויקות, מסדרת ומאזנת את המטען החשמלי של התאים הפגועים, ומתחילה תהליכי ריפוי עמוקים. בבדיקות שנערכו על אנשים עם כאבים כרוניים, נמצא כי טיפול זה, הפחית את הכאבים ושיפר את טווח התנועה של האיבר הפגוע.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים השאירו פרטים או חייגו 073-3808899

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
איך לטפל בכאבים כרוניים באמצעות פולסים אלקטרו מגנטיים
טיפול משולב להקלה בכאב

טיפול משולב להקלת כאב

טיפול משולב – דיקור סיני עם פולסים אלקטרו מגנטיים להקלת כאבים בעשורים האחרונים המודעות לאורח חיים בריא ופעילות גופנים הולכת וגוברת, יותר ויותר אנשים מפתחים שגרת חיים ספורטיבית המשלבת פעילות ספורטיבית על בסיס קבוע. בשגרת

להמשך קריאה >
כאבים ומתיחות במפשעה

ממה נגרמים כאבים ומתיחות במפשעה ואיך מטפלים?

ממה נגרמים כאבים ומתיחות במפשעה? ואיך אפשר לטפל באמצעות פולסים אלקטרו מגנטיים מתיחת המפשעה הינה אחת מהפציעות השכיחות ביותר בקרב ספורטאים, למשל בכדורגל – מתיחות במפשעה מהוות בין 11% ל- 16% מכלל הפציעות. מתיחת המפשעה

להמשך קריאה >
גלילה למעלה
PainFree Logo

הזמנה לעיתונאים:

חברת PAIN-free שמחה להזמינך להכרות עם טכנולוגיה מהמתקדמות
בעולם לטיפול ושיקום באמצעות פולסים אלקטרומגנטיים. הטיפול אושר
ע"י ה-FDA

האירוע יתקיים ב-21.6.21 בשעה 11:00 בפריימדיקל,
גילדסגיים 4 פינת קציר, רמת גן
צמוד לתל השומר, עם חניה צמודה
באירוע יציגו את הטכנולוגיה-
• נועם עזרא – יו"ר האגודה לרפואה סינית
• צביקה שנקר – מעסה רפואי ומומחה לריפוי בפולסים
אלקטרומגנטיים, אשר יספר את סיפור חייו.
במהלך האירוע יוצגו מאמרים חדשניים מטעם אוניברסיטת אוקספורד, על
יעילות הטיפול. לאחר האירוע כל מוזמן יקבל טיפול ייחודי, בתיאום,
להנאתו.
נשמח לראותכם!

דילוג לתוכן