איך טיפול פולסים אלקטרו מגנטיים עוזר להפחית כאבי גב

שיטה יעילה של PainFree להפחתת כאב גב, וכאבים כגון: כאבים כרוניים, פצעים קשים לריפוי, דלקות גידים, כאבי גב, צוואר ועוד, היא טיפול בעזרת פולסים אלקטרו מגנטיים, הנקראת גם שדה אלקטרו מגנטי פועם: PEMT. הטיפול מסייע לגוף, לרפא את עצמו בצורה יעילה, ולתקן את הנזקים בתאים וברקמות.

שדה אלקטרו מגנטי פועם PEMT

גופנו הוא מערכת של תאים טעונים במטען חשמלי, אותות חשמליים עוברים דרך העצבים, ומפעילים את הרקמות. כאשר איבר או רקמה ניזוקים, עקב תהליך דלקתי ממושך, פציעה או ניתוח, הפעילות החשמלית בחלק מהתאים באזור, נפגעת ויוצאת מאיזון. במצב זה, התאים אינם מסוגלים לתפקד בצורה יעילה, הם אינם מגיבים לגירויים של הגוף, ולכן מפריעים לתקן את הנזק שנוצר.

על ידי הפעלת שדה אלקטרו מגנטי בתדירות מדויקת, בעוצמה ובאופן מתאים, ניתן להסדיר ולאזן את המטען החשמלי של התאים הפגועים, המאפשר הפעלה יעילה של תהליכי ריפוי עמוקים. לכל בעיה או איבר יש פרוטוקול טיפול מסודר ומותאם, והטיפול משתנה בעוצמתו וקצב הפעימות שלו.

מטרת הטיפול בפולסים חשמליים

מטרתו העיקרית של הטיפול בפולסים אלקטרו מגנטיים, היא הפחתת השימוש במשככי כאבים, אשר עלולים לגרום לנזק בטווח הארוך. הטיפול גם מעודד שיקום של תאים, כולל תאי עצם ותאי סחוס, וחילוף החומרים בתוך התאים הפגועים, חוזר לרמה הנורמלית.

סוגי כאב הניתנים לשיכוך

טיפול באמצעות פולסים אלקטרו מגנטיים PEMT – של PainFree, עוזר בעקרון לכל סוגי הכאב, מטופלים להם בעיות שרירים, מפרקים ועצמות וכן לסובלים מכאבי גב תחתון, צוואר תפוס, דלקות בגידים או בברך, ייהנו משיכוך כאב בצורה הטובה ביותר. הטיפול עוזר בסידור מחדש של כדוריות הדם האדומות, ובכך מגביר את זרימת הדם לאיבר המטופל, מאיץ ומעודד החלמה. טיפול זה, עוזר בהחלמה מהירה, עבור אנשים לאחר ניתוח. הטיפול מפחית דימומים וזיהומים, אזור הניתוח מתנפח פחות, והכאבים נחווים בעוצמה קלה יותר.

כאבי גב

כאבי גב הם תופעה שכיחה ביותר, היכולה לבוא לידי ביטוי במגוון רחב של דרגות חומרה. במקרים רבים, הכאב גם מוקרן לאזורים אחרים בגוף, כמו למשל לירכיים או לאזור הישבן. כאבים הנמשכים פחות מ- 3 חודשים, נקראים כאבים אקוטיים, ואלו הנמשכים לכל הפחות 3 חודשים, נקראים כאבים כרוניים. טיפול בעזרת PEMT, בכאבי גב משפר מאוד את עוצמת ותדירות הכאבים, וכן את טווח התנועה של האזור הכואב, ללא כל קושי וללא צורך בכדורים נגד כאבים.

מנוחה כן או לא

אורתופד המאבחן את הכאב, יפנה בדרך כלל את המטופל לטיפולי פיזיותרפיה, העוזרים להרפיה של שרירים תפוסים, ומחזקים את שרירי הגב. בשנים האחרונות, קיימות בישראל, מגוון של שיטות אלטרנטיביות, לטיפול בכאבי גב, לדוגמה: דיקור סיני, כירופרקטיקה, וכן שיטת הפולסים החשמליים. ברוב המקרים בהם קיימים כאבי גב, ינחה האורתופד את המטופל, בשמירה על אורח חיים פעיל במידת האפשר, תוך הימנעות מביצוע פעולות הגורמות להחמרת הכאבים. זאת, בניגוד לאמונה הרווחת בציבור, לפיה יש להימנע מפעילות גופנית, ולהרבות בשכיבה ומנוחה בעת כאב גב. כאשר אנו נמנעים מלחזק את שרירי הגב, אנו פוגעים בו ומאריכים את תהליך ההחלמה.

לסיכום

כאשר איבר או רקמה ניזוקים, עקב דלקת, פציעה או ניתוח, הפעילות החשמלית בחלק מהתאים, נפגעת ויוצאת מאיזון. טיפול בעזרת PEMT, בכאבי גב משפר מאוד את עוצמת ותדירות הכאבים, וכן את טווח התנועה של האזור הכואב, ללא כל קושי וללא צורך בכדורים נגד כאבים. בנוסף, כדאי לשמור על אורח חיים פעיל במידת האפשר.

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים השאירו פרטים או חייגו 073-3808899

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
איך טיפול בפולסים אלקטרו מגנטיים עוזר להפחית כאבי גב
טיפול משולב להקלה בכאב

טיפול משולב להקלת כאב

טיפול משולב – דיקור סיני עם פולסים אלקטרו מגנטיים להקלת כאבים בעשורים האחרונים המודעות לאורח חיים בריא ופעילות גופנים הולכת וגוברת, יותר ויותר אנשים מפתחים שגרת חיים ספורטיבית המשלבת פעילות ספורטיבית על בסיס קבוע. בשגרת

להמשך קריאה >
כאבים ומתיחות במפשעה

ממה נגרמים כאבים ומתיחות במפשעה ואיך מטפלים?

ממה נגרמים כאבים ומתיחות במפשעה? ואיך אפשר לטפל באמצעות פולסים אלקטרו מגנטיים מתיחת המפשעה הינה אחת מהפציעות השכיחות ביותר בקרב ספורטאים, למשל בכדורגל – מתיחות במפשעה מהוות בין 11% ל- 16% מכלל הפציעות. מתיחת המפשעה

להמשך קריאה >
גלילה למעלה
PainFree Logo

הזמנה לעיתונאים:

חברת PAIN-free שמחה להזמינך להכרות עם טכנולוגיה מהמתקדמות
בעולם לטיפול ושיקום באמצעות פולסים אלקטרומגנטיים. הטיפול אושר
ע"י ה-FDA

האירוע יתקיים ב-21.6.21 בשעה 11:00 בפריימדיקל,
גילדסגיים 4 פינת קציר, רמת גן
צמוד לתל השומר, עם חניה צמודה
באירוע יציגו את הטכנולוגיה-
• נועם עזרא – יו"ר האגודה לרפואה סינית
• צביקה שנקר – מעסה רפואי ומומחה לריפוי בפולסים
אלקטרומגנטיים, אשר יספר את סיפור חייו.
במהלך האירוע יוצגו מאמרים חדשניים מטעם אוניברסיטת אוקספורד, על
יעילות הטיפול. לאחר האירוע כל מוזמן יקבל טיפול ייחודי, בתיאום,
להנאתו.
נשמח לראותכם!

דילוג לתוכן